TinyMCE (6.x-1.1-dev) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Pages
ast: Páxines

en: delete
ast: desaniciar

en: Administer
ast: Alministrar

en: Operations
ast: Operaciones

en: disabled
ast: desactiváu

en: Language
ast: Llingua

en: none
ast: nengún

en: edit
ast: editar

en: Visibility
ast: Visibilidá

en: Preformatted
ast: Preformatíau

en: Profile
ast: Perfil

en: module
ast: módulu
