TinyMCE (6.x-1.1-dev) - en to be translation catalogue (29 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Show on every page except the listed pages.
be: Паказваць на ўсіх старонках, акрамя пералічаных.

en: Show on only the listed pages.
be: Паказваць толькі на пералічаных старонках.

en: Pages
be: Старонкі

en: enabled
be: уключана

en: delete
be: выдаліць

en: Administer
be: Адміністраваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: disabled
be: адключана

en: Language
be: Мова

en: none
be: няма

en: edit
be: рэдагаваць

en: Visibility
be: Бачнасць

en: Roles
be: Ролі

en: Configure the rich editor.
be: Наладзіць  rich editor.

en: enable rich-text
be: уключыць rich text

en: disable rich-text
be: адключыць rich text

en: Your current web browser does not support WYSIWYG editing.
be: Ваш браўзер не падтрымлівае рэдагаванне WYSIWYG.

en: false
be: ня слушна

en: true
be: слушна

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
be: Паказаць, калі ўведзены PHP-код вяртае <strong>TRUE</strong> (PHP-рэжым, толькі для экспертаў).

en: top
be: уверсе

en: center
be: цэнтар

en: left
be: злева

en: right
be: справа

en: Preformatted
be: Прэфарматаваны тэкст

en: use theme css
be: выкарыстоўваць тэму css

en: Profile
be: Профіль

en: <p><a href="!create-profile-url">Create new profile</a></p>
be: <p><a href="!create-profile-url">Стварыць новы профіль</a></p>
