TinyMCE (6.x-1.1-dev) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Pages
bn: পৃষ্ঠাসমূহ

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: disabled
bn: অকার্যকর

en: Language
bn: ভাষা

en: none
bn: একটিও নয়

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Roles
bn: ভূমিকা

en: Profile
bn: প্রোফাইল
