TinyMCE (6.x-1.1-dev) - en to bo translation catalogue (29 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: enabled
bo: ནུས་ཡོད་བསྒྱུར་ཚར་བ

en: delete
bo: བསུབ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: disabled
bo: ནུས་མེད་བཟོས་འདུག

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: none
bo: མེད

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Visibility
bo: མངོན་སྟངས

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Basic setup
bo: སྤྱིར་བཏང་གི་སྒྲིག་འགོད

en: Allow users to choose default
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱིས་སྔར་ཡོད་ཀྱི་རྣམ་པ་སྤྱོད་དུ་འཇུག་པ

en: Buttons and plugins
bo: གནོན་མཐེབ་དང་སྒྲིག་ལྷུ

en: Editor appearance
bo: རྩོམ་སྒྲིག་ལག་ཆའི་ཕྱི་དབྱིབས

en: Toolbar location
bo: ལག་ཆའི་སྒྲོམ་གྱི་གནས

en: Path location
bo: འགྲོ་ལམ་གྱི་གནས།

en: Enable resizing button
bo: ཆེ་ཆུང་སྒྱུར་བྱེད་ཀྱི་མཐེབ་ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Block formats
bo: ལྷུ་ལག་གི་རྣམ་གཞག

en: Cleanup and output
bo: གཙང་དག་བཟོ་བ་དང་ཕྱིར་འདྲེན

en: Verify HTML
bo: HTML ངོས་འཛིན་བྱེད་པ

en: Preformatted
bo: སྔོན་དུ་རྣམ་གཞག་སྒྲིག་ཡོད་པ

en: Convert &lt;font&gt; tags to styles
bo: &lt;font&gt;་དབྱེ་རྟགས་དེ་བཟོ་ལྟར་ལ་བརྗེ་བ

en: Remove linebreaks
bo: ཡིག་ཕྲེང་གི་རྟགས་གསུབ་པ

en: Apply source formatting
bo: ཡོང་ཁུངས་ཀྱི་རྣམ་གཞག་སྤྱོད་པ

en: Editor CSS
bo: རྩོམ་སྒྲིག་ལག་ཆའི་ CSS

en: CSS path
bo: CSS སྦྲེལ་ལམ

en: CSS classes
bo: CSS སྒྲིག་དཔེ

en: Profile
bo: ངོ་སྤྲོད
