TinyMCE (6.x-1.1-dev) - en to ca translation catalogue (53 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Show on every page except the listed pages.
ca: Mostra a cada pàgina excepte a les pàgines llistades.

en: Show on only the listed pages.
ca: Mostra només a les pàgines llistades.

en: Pages
ca: Pàgines

en: enabled
ca: habilitat

en: delete
ca: suprimeix

en: Administer
ca: Administra

en: Operations
ca: Operacions

en: disabled
ca: inhabilitat

en: Language
ca: Llengua

en: none
ca: cap

en: edit
ca: edita

en: Visibility
ca: Visibilitat

en: Roles
ca: Rols

en: Configure the rich editor.
ca: Configura l'editor de text enriquit.

en: Default state
ca: Estat per defecte

en: Deleted profile
ca: Perfil esborrat

en: Create profile
ca: Crea un perfil

en: Update profile
ca: Actualitza el perfil

en: Basic setup
ca: Configuració bàsica

en: Profile name
ca: Nom de perfil

en: Roles allowed to use this profile
ca: Rols que poden utilitzar aquest perfil

en: Allow users to choose default
ca: Permet als usuaris triar el predeterminat

en: false
ca: fals

en: true
ca: cert

en: Show disable/enable rich text editor toggle
ca: Mostra el commutador text enriquit/text pla

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
ca: Mostra si el següent codi PHP retorna <code>TRUE</code> (mode-PHP, només per experts).

en: Buttons and plugins
ca: Botons i connectors

en: Editor appearance
ca: Aparença de l'editor

en: Toolbar location
ca: Ubicació de la barra d'eines

en: center
ca: centrada

en: left
ca: a l'esquerra

en: right
ca: a la dreta

en: Path location
ca: Ubicació de la ruta

en: Enable resizing button
ca: Habilita el botó de redimensionat

en: Block formats
ca: Formats de bloc

en: Cleanup and output
ca: Neteja i sortida

en: Verify HTML
ca: Verifica l'HTML

en: Preformatted
ca: Preformatat

en: Convert &lt;font&gt; tags to styles
ca: Converteix les etiquetes &lt;font&gt; a estils

en: Remove linebreaks
ca: Eliminar els salts de línia

en: Apply source formatting
ca: Aplica format de codi

en: use theme css
ca: usa el tema css

en: define css
ca: defineix css

en: CSS path
ca: Camí CSS

en: CSS classes
ca: Classes CSS

en: Profile
ca: Perfil

en: <p><a href="!create-profile-url">Create new profile</a></p>
ca: <p><a href="!create-profile-url">Creeu un nou perfil</a></p>

en: No profiles found. Click here to <a href="!create-profile-url">create a new profile</a>.
ca: No s'ha trobat cap perfil. Cliqueu aquí per <a href="!create-profile-url">crear un nou perfil</a>.

en: You must give a profile name.
ca: Heu d'introduir un nom de perfil.

en: You must select at least one role.
ca: Heu de seleccionar almenys un rol.

en: module
ca: mòdul

en: Site configuration
ca: Configuració del lloc web
