TinyMCE (6.x-1.1-dev) - en to dz translation catalogue (19 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Show on every page except the listed pages.
dz: ཐོ་བཀོད་འབད་ཡོད་མི་ཤོག་ལེབ་ཚུ་མ་གཏོགས་ཤོག་ལེབ་ག་ར་གུ་སྟོན།

en: Show on only the listed pages.
dz: ཐོ་བཀོད་འབད་ཡོད་མི་ཤོག་ལེབ་ཚུ་གི་རྐྱངམ་ཅིག་སྟོན།

en: Pages
dz: ཤོག་ལེབ་ཚུ།

en: enabled
dz: ལྕོགས་ཅན་

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Administer
dz: བདག་སྐྱོང་འཐབ་

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: disabled
dz: ལྕོགས་མིན་བཟོ་ཡོདཔ།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: none
dz: གང་ཡང་མེནམ།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Visibility
dz: མཐོང་གསལ།

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
dz: འོག་གི་པི་ཨེཆ་པི་ཨང་རྟགས་ <code>བདེན་པ་སླར་ལོག་པ་ཅིན་སྟོན</code> (PHP-mode མཁས་པ་ཚུ་རྐྱངམ་ཅིག)

en: Preformatted
dz: སྔ་གོང་ཚད་སྒྲིག་འབད་ཡོདཔ།

en: Profile
dz: གསལ་སྡུད་

en: module
dz: ཚད་གཞི་

en: Site configuration
dz: ས་ཁོངས་རིམ་སྒྲིག་
