TinyMCE (6.x-1.1-dev) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Show on every page except the listed pages.
hy: Ցույց տալ բոլոր էջերում բացի թվարկվածներից

en: Show on only the listed pages.
hy: Ցույց տալ միայն թվարկված էջերոմ

en: Pages
hy: Էջեր

en: enabled
hy: ակտիվացված

en: delete
hy: հեռացնել

en: Administer
hy: Կառավարել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: disabled
hy: անջատված

en: Language
hy: Լեզու

en: none
hy: ոչ մի

en: edit
hy: խմբագրել

en: Visibility
hy: Տեսանելիություն

en: Roles
hy: Դերեր
