TinyMCE (6.x-1.1-dev) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Show on every page except the listed pages.
jv: Tudhuhna saben kaca kejaba nang daftar halaman iki.

en: Show on only the listed pages.
jv: Tudhuhna kudu nang daftar kaca-kaca iki.

en: Pages
jv: Kācā

en: delete
jv: busak

en: Administer
jv: Kelola

en: Operations
jv: Operasi

en: disabled
jv: mati

en: Language
jv: Basa

en: none
jv: ora ana

en: edit
jv: sunting

en: Visibility
jv: Sing dikétokne

en: Roles
jv: Parāgā

en: Preformatted
jv: Pra format

en: Profile
jv: Profil
