TinyMCE (6.x-1.1-dev) - en to kk translation catalogue (18 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Show on every page except the listed pages.
kk: Арнайы саналған беттерден өзге әрбір бетте көрсету

en: Show on only the listed pages.
kk: Арнайы саналған беттерде ғана көрсету

en: Pages
kk: Беттер

en: enabled
kk: қосулы

en: delete
kk: Өшіру

en: Administer
kk: Басқару

en: Operations
kk: Операциялар

en: disabled
kk: рұқсат етілмеген

en: Language
kk: Тіл

en: none
kk: көрсетілмеген

en: edit
kk: түзету

en: Visibility
kk: Көріну

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
kk: Тек қана PHP код <code>TRUE</code> қайтарса ғана (PHP-mode, мамандар үшін ғана).

en: Preformatted
kk: Тегістелген

en: Profile
kk: Профиль

en: Site configuration
kk: Сайттың конфигурациясы
