TinyMCE (6.x-1.1-dev) - en to km translation catalogue (18 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Show on every page except the listed pages.
km: បង្ហាញ​នៅ​​​​លើ​គ្រប់​ទំព័រ​ទាំងអស់ លើកលែង​តែ​ទំព័រ​ដែល​បាន​រាយ​ ។

en: Show on only the listed pages.
km: បង្ហាញ​តែ​លើ​ទំព័រ​ដែល​បាន​រាយ​ប៉ុណ្ណោះ ។

en: Pages
km: ទំព័រ

en: delete
km: លុប

en: Administer
km: គ្រប់​គ្រង

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: disabled
km: បាន​បិទ

en: Language
km: ភាសា

en: none
km: គ្មាន

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Visibility
km: ភាពអាច​មើល​ឃើញ

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
km: បង្ហាញ ប្រសិនបើ​កូដ​ PHP ដូច​ខាងក្រោម​ត្រឡប់ <code>TRUE</code> (សម្រាប់​តែ​អ្នក​ជំនាញ​របៀប PHP ប៉ុណ្ណោះ) ។

en: Preformatted
km: បាន​ធ្វើ​ទ្រង់ទ្រាយ​ជា​មុន

en: Profile
km: ទម្រង់

en: module
km: ម៉ូឌុល

en: Site configuration
km: ការកំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ​តំបន់​បណ្ដាញ
