TinyMCE (6.x-1.1-dev) - en to mn translation catalogue (16 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Show on every page except the listed pages.
mn: Жагсаалтанд орсон хуудсуудаас бусад хуудас болгонд харуул.

en: Show on only the listed pages.
mn: Зөвхөн жагсаалтанд байгаа хуудсуудад харуул.

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: enabled
mn: идэвхижсэн

en: delete
mn: устгах

en: Administer
mn: Удирдах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: disabled
mn: идэвхжээгүй

en: Language
mn: Хэл

en: none
mn: хоосон

en: edit
mn: засварлах

en: Visibility
mn: Харагдах байдал

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Editor appearance
mn: Боловсрлуулагчийн харагдац

en: Profile
mn: Хувийн тохиргоо
