TinyMCE (6.x-1.1-dev) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Show on every page except the listed pages.
ne: सूचीकृत पृष्ठ बाहेक हरेक पृष्ठमा देखाउनुहोस्।

en: Show on only the listed pages.
ne: सुची गरिएको पृष्ठमा मात्र देखाउनुहोस

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: enabled
ne: सक्षम पारिएको

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Administer
ne: व्यवस्थापक

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: disabled
ne: अक्षम बनाइएको

en: Language
ne: भाषा

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Visibility
ne: दर्शनीयता

en: Roles
ne: भूमिका

en: Preformatted
ne: संरूपित

en: Profile
ne: व्यक्तिविवरण
