TinyMCE (6.x-1.1-dev) - en to nl translation catalogue (55 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
nl: Weergeven op elke pagina behalve op de vermelde pagina's.

en: Show on only the listed pages.
nl: Alleen weergeven op de vermelde pagina's.

en: Pages
nl: Pagina's

en: enabled
nl: ingeschakeld

en: delete
nl: verwijderen

en: Administer
nl: Beheren

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: disabled
nl: uitgeschakeld

en: Language
nl: Taal

en: none
nl: geen

en: edit
nl: bewerken

en: Visibility
nl: Zichtbaarheid

en: Roles
nl: Rollen

en: Configure the rich editor.
nl: De editor voor opgemaakte tekst configureren.

en: enable rich-text
nl: opgemaakte tekst inschakelen

en: disable rich-text
nl: opgemaakte tekst uitschakelen

en: Your current web browser does not support WYSIWYG editing.
nl: Uw huidige browser ondersteunt geen WYSIWYG-bewerkingen.

en: TinyMCE rich-text settings
nl: TinyMCE opgemaakte tekst-instellingen

en: Default state
nl: Standaardstatus

en: Should rich-text editing be enabled or disabled by default in textarea fields?
nl: Moet opgemaakte tekst standaard in- of uitgeschakeld zijn voor tekstvelden?

en: Add new TinyMCE profile
nl: Een nieuw TinyMCE-profiel toevoegen

en: Edit tinymce profile
nl: TinyMCE-profiel bewerken

en: Deleted profile
nl: Profiel verwijderd

en: Create profile
nl: Profiel aanmaken

en: Update profile
nl: Profiel bijwerken

en: Basic setup
nl: Basisinstellingen

en: Profile name
nl: Profielnaam

en: Roles allowed to use this profile
nl: Rollen die dit profiel mogen gebruiken

en: Allow users to choose default
nl: Gebruikers mogen een standaard selecteren

en: false
nl: onwaar

en: true
nl: waar

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
nl: Alleen weergeven wanneer de volgende PHP-code resulteert in <code>TRUE</code>. (PHP-mode, alleen voor experts).

en: Buttons and plugins
nl: Knoppen en plug-ins

en: Editor appearance
nl: Editor-weergave

en: Toolbar location
nl: Werkbalk locatie

en: bottom
nl: onderkant

en: top
nl: bovenkant

en: center
nl: gecentreerd

en: left
nl: links

en: right
nl: rechts

en: Path location
nl: Padlocatie

en: Enable resizing button
nl: Vergrootknop inschakelen

en: Block formats
nl: Blok-opmaak

en: Cleanup and output
nl: Opschonen en tonen

en: Verify HTML
nl: HTML controleren

en: Preformatted
nl: Voorgeformatteerd

en: Convert &lt;font&gt; tags to styles
nl: &lt;font&gt;-tags converteren naar stijlen

en: Remove linebreaks
nl: Regeleinden verwijderen

en: Apply source formatting
nl: Broncode-opmaak toepassen

en: Editor CSS
nl: CSS van editor

en: CSS path
nl: CSS-pad

en: CSS classes
nl: CSS-klassen

en: Profile
nl: Profiel

en: You must give a profile name.
nl: Geef een profielnaam op.

en: Site configuration
nl: Site-instellingen
