TinyMCE (6.x-1.1-dev) - en to oc translation catalogue (31 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Show on every page except the listed pages.
oc: Afichar lo blòt sus totas las paginas a l'excepcion de las que son listadas.

en: Show on only the listed pages.
oc: Afichar lo blòt solament sus las paginas listadas.

en: Pages
oc: Paginas

en: enabled
oc: activat

en: delete
oc: suprimir

en: Administer
oc: Administrar

en: Operations
oc: Accions

en: disabled
oc: desactivat

en: Language
oc: Lenga

en: none
oc: pas cap

en: edit
oc: modificar

en: Visibility
oc: Visibilitat

en: Roles
oc: Ròtles

en: Allow users to choose default
oc: Autorizar los utilizaires a causir un editor per defaut

en: false
oc: fals

en: true
oc: verai

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
oc: Afichar se lo còde PHP seguent retorna <code>TRUE</code> (mòde PHP, expèrts solament).

en: Editor appearance
oc: Aparéncia de l'editor

en: center
oc: centre

en: left
oc: equèrra

en: right
oc: dreita

en: Path location
oc: Camin

en: Enable resizing button
oc: Activar lo boton de redimensionament

en: Preformatted
oc: Tèxte preformatat

en: Remove linebreaks
oc: Suprimir los sauts en fin de linha

en: Apply source formatting
oc: Reformatar lo còde

en: CSS path
oc: Camin de la CSS

en: Profile
oc: Perfil

en: module
oc: modul

en: Site configuration
oc: Configuracion del site
