TinyMCE (6.x-1.1-dev) - en to sl translation catalogue (19 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Show on every page except the listed pages.
sl: Prikaži na vseh straneh razen na navedenih.

en: Show on only the listed pages.
sl: Prikaži samo na navedenih straneh.

en: Pages
sl: Strani

en: enabled
sl: omogočeno

en: delete
sl: izbriši

en: Administer
sl: Upravljaj

en: Operations
sl: Operacije

en: disabled
sl: onemogočeno

en: Language
sl: Jezik

en: none
sl: nič

en: edit
sl: uredi

en: Visibility
sl: Vidljivost

en: Roles
sl: Vloge

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
sl: Prikaži, če sledeča PHP koda vrne <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).

en: Preformatted
sl: Pred-oblikovano

en: Profile
sl: Profil

en: module
sl: modul

en: Site configuration
sl: Konfiguracija strani
