TinyMCE (6.x-1.1-dev) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Show on every page except the listed pages.
te: సూచించిన పేజీల్లో తప్ప ఇతర అన్నీ పేజీల్లోనూ చూపించు

en: Show on only the listed pages.
te: సూచించిన పేజీల్లో మాత్రమే చూపించు

en: Pages
te: పేజీలు

en: enabled
te: చేతనం చేయబడింది

en: delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: disabled
te: అచేతనం

en: Language
te: భాష

en: none
te: ఏమీలేవు

en: edit
te: మార్చు

en: Roles
te: పాత్రలు
