TinyMCE (6.x-1.1-dev) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Show on every page except the listed pages.
th: แสดงทุกหน้ายกเว้นหน้าเหล่านี้

en: Show on only the listed pages.
th: แสดงเฉพาะหน้าเหล่านี้

en: Pages
th: หน้า

en: enabled
th: เปิดใช้งานแล้ว

en: delete
th: ลบ

en: Administer
th: บริหารระบบ

en: disabled
th: ปิดใช้งาน

en: none
th: ไม่มี

en: edit
th: แก้ไข

en: Visibility
th: การมองเห็น

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
th: แสดงต่อเมื่อโค้ด PHP ข้างล่างนี้คืนค่า  <code>TRUE</code> (โหมด PHP, เฉพาะผู้เชี่ยวชาญ)

en: Preformatted
th: จัดรูปแบบไว้ล่วงหน้า

en: Profile
th: ประวัติผู้ใช้

en: Site configuration
th: ตั้งค่าเว็บไซต์
