TinyMCE (6.x-1.1-dev) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Show on every page except the listed pages.
ug: تۆۋەندە تاللانمىغان بەتلەردە كۆرسىتىش

en: Show on only the listed pages.
ug: تۆۋەندە تاللانغان بەتلەردە كۆرسىتىش

en: Pages
ug: بەت

en: enabled
ug: ئېچىلدى

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Administer
ug: باشقۇرغۇچى

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: disabled
ug: تاقالدى

en: Visibility
ug: كۆرسىتىش

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Site configuration
ug: بېكەت تەڭشىگى
