TinyMCE (6.x-1.1-dev) - en to uk translation catalogue (75 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Show on every page except the listed pages.
uk: Показувати на всіх сторінках, окрім перелічених.

en: Show on only the listed pages.
uk: Показувати тільки на вказаних сторінках.

en: Pages
uk: Сторінки

en: enabled
uk: увімкнено

en: delete
uk: видалити

en: Administer
uk: Адміністрування

en: Operations
uk: Операції

en: disabled
uk: вимкнено

en: Language
uk: Мова

en: none
uk: немає

en: edit
uk: редагувати

en: Visibility
uk: Видимість

en: Roles
uk: Ролі

en: Configure the rich editor.
uk: Настроювання візуального редактора.

en: enable rich-text
uk: увімкнути форматований текст

en: disable rich-text
uk: вимкнути форматований текст

en: Your current web browser does not support WYSIWYG editing.
uk: Ваш поточний браузер не підтримує WYSIWYG редагування.

en: Default state
uk: Стан за замовчуванням

en: Should rich-text editing be enabled or disabled by default in textarea fields?
uk: Увімкнено чи вимкнено за промовчанням редагування форматованого тексту в текстових областях?

en: Edit tinymce profile
uk: Редагувати профіль tinymce

en: Deleted profile
uk: Вилучити профіль

en: Create profile
uk: Створити профіль

en: Update profile
uk: Скорегувати профіль

en: You will not be allowed to create a new profile since all user roles have already been assigned profiles. Either remove an existing tinymce profile from at least one role or assign another role the 'access tinymce' permission.
uk: Не дозволено створювати новий профіль із тих пір, як користувацькі ролі уже мають призначені профілі. Видаліть кожний існуючий tinymce профіль однієї найменшої ролі або призначте іншу роль для дозволу 'доступ до tinymce'.

en: Not all user roles are shown since they already have tinymce profiles. You must first unassign profiles in order to add them to a new one.
uk: Не всі користувацькі ролі можуть бути видні з тих пір як вони вже мають профілі tinymce. Ви повинні спочатку відключити профілі потім можна застосувати до них новий профіль.

en: Basic setup
uk: Основні установки

en: Profile name
uk: Назва профілю

en: Enter a name for this profile. This name is only visible within the tinymce administration page.
uk: Уведіть назву для цього профілю. Ця назва видна тільки на сторінці адміністрування tinymce.

en: Roles allowed to use this profile
uk: Ролі, яким дозволено використовувати цей профіль

en: Check at least one role. Only roles with 'access tinymce' permission will be shown here.
uk: Позначте хоча б одну роль. Тут показані тільки ролі із правами доступу до Tinymce.

en: Allow users to choose default
uk: Дозволити користувачам обирати стандартно

en: false
uk: хибність

en: true
uk: істина

en: Show disable/enable rich text editor toggle
uk: Показувати перемикач включити/виключити візуальний редактор

en: Safari browser warning
uk: Попередження для браузера Safari

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are '!blog' for the blog page and !blog-wildcard for every personal blog. !front is the front page.
uk: Введіть по одній сторінці на рядок у вигляді шляхів Drupal. Позначка '*' означає будь-який символ. Наприклад шлях '!blog' для сторінки блога, як до конкретної й !blog-wildcard для кожного з персональних блогів. !front - головна сторінка.

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
uk: Показати, якщо даний PHP-код повертає <strong>TRUE</strong> (PHP-режим, тільки для експертів).

en: Show tinymce on specific pages
uk: Показувати Tinymce на певних сторінках

en: Buttons and plugins
uk: Кнопки та плаґіни

en: Editor appearance
uk: Вигляд редактора

en: Toolbar location
uk: Розташування панелі інструментів

en: bottom
uk: знизу

en: top
uk: зверху

en: Show toolbar at the top or bottom of the editor area?
uk: Показувати панель інструментів вище або нижче області редагування?

en: Toolbar alignment
uk: Вирівнювання панелі інструментів

en: center
uk: по центру

en: left
uk: зліва

en: right
uk: справа

en: Align tool icons left, center, or right within the toolbar.
uk: Вирівнювання іконок інструментів по лівому, правому краю або по центру.

en: Path location
uk: Розташування HTML-елементів

en: Enable resizing button
uk: Додати кнопку зміни розміру

en: Block formats
uk: Блочні елементи

en: Comma separated list of HTML block formats. You can only remove elements, not add.
uk: Список блочних елементів HTML, через кому. Можна тільки видаляти елементи, а не додавати.

en: Cleanup and output
uk: Очищення й вивід

en: Verify HTML
uk: Перевірка HTML

en: Preformatted
uk: Відформатований текст

en: Convert &lt;font&gt; tags to styles
uk: Конвертувати теги &lt;font&gt; у стилі

en: If you set this option to true, font size, font family, font color and font background color will be replaced by inline styles.
uk: Якщо ви встановлюєте цю опцію в ІСТИНА, розмір шрифту, сімейство шрифту, колір шрифту й тло шрифту будуть замінені через рядкові стилі.

en: Remove linebreaks
uk: Видалити розриви рядка

en: Apply source formatting
uk: Застосувати вихідне форматування

en: Editor CSS
uk: CSS редактора

en: use theme css
uk: використання CSS теми

en: define css
uk: визначити css

en: CSS path
uk: Шлях до CSS

en: CSS classes
uk: CSS-класи

en: Profile
uk: Профіль

en: You must give a profile name.
uk: Необхідно назвати профіль.

en: You must select at least one role.
uk: Треба вибрати принаймні одну роль.

en: administer tinymce
uk: адміністрування Tinymce

en: access tinymce
uk: доступ до tinymce

en: module
uk: модуль

en: access tinymce imagemanager
uk: доступ до менеджера зображень Tinymce

en: The most popular WYSIWYG editor for advanced content editing.
uk: Найпопулярніший WYSIWYG редактор для детальнішого редагування вмісту сайту.

en: Site configuration
uk: Налаштування сайту
