TinyMCE (6.x-1.1-dev) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Pages
am: ገፆች

en: delete
am: ሰርዝ

en: Administer
am: አስተዳድር

en: Operations
am: ክወናዎች

en: disabled
am: የቦዘነ

en: Language
am: ቋንቋ

en: none
am: ምንም

en: edit
am: አስተካክል

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Preformatted
am: ቅድመ ቅርጽት

en: Site configuration
am: ድረ ገጽ ውቅረት
