TinyMCE (6.x-1.1-dev) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Pages
az: Səhifələr

en: delete
az: sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: disabled
az: söndürülüb

en: Language
az: Dil

en: none
az: yoxdur

en: edit
az: redaktə et

en: Visibility
az: Görünüş

en: Roles
az: Rollar

en: Preformatted
az: Əvvəlcədən formatlanmış
