TinyMCE (6.x-1.1-dev) - en to bs translation catalogue (16 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Show on every page except the listed pages.
bs: Prikaži na svakoj stranici osim na navedenim.

en: Show on only the listed pages.
bs: Prikaži samo na navedenim stranicama.

en: Pages
bs: Stranice

en: delete
bs: obriši

en: Administer
bs: Administriraj

en: Operations
bs: Operacije

en: disabled
bs: onemogućeno

en: Language
bs: Jezik

en: none
bs: ništa

en: edit
bs: izmijeni

en: Visibility
bs: Vidljivost

en: Roles
bs: Uloge

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
bs: Prikaži ako sljedeći PHP kod vrati <code>TRUE</code> (PHP-mod, samo za programere).

en: Profile
bs: Profil

en: Site configuration
bs: Konfiguracija stranice
