TinyMCE (6.x-1.1-dev) - en to cs translation catalogue (35 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Show on every page except the listed pages.
cs: Zobrazit na každé stránce, kromě vypsaných.

en: Show on only the listed pages.
cs: Zobrazit jen na vypsaných stránkách.

en: Pages
cs: Stránky

en: enabled
cs: zapnuto

en: delete
cs: smazat

en: Administer
cs: Spravovat

en: Operations
cs: Operace

en: disabled
cs: vypnuto

en: Language
cs: Jazyk

en: none
cs: žádné

en: edit
cs: upravit

en: Visibility
cs: Viditelnost

en: Roles
cs: Role

en: Update profile
cs: Aktualizovat profil

en: Basic setup
cs: Základní nastavení

en: Profile name
cs: Název profilu

en: Allow users to choose default
cs: Umožnit uživatelům zvolit výchozí nastavení.

en: false
cs: nepravda

en: true
cs: pravda

en: Show disable/enable rich text editor toggle
cs: Zobrazit přepínač vypnout/zapnout editor formátovaného textu

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
cs: Zobrazit, pokud PHP kód vrátí <code>TRUE</code> (PHP-mode, jen pro experty).

en: Buttons and plugins
cs: Tlačítka a pluginy

en: Editor appearance
cs: Vzhled editoru

en: Toolbar location
cs: Umístění nástrojové lišty

en: Path location
cs: Cesta k umístění

en: Enable resizing button
cs: Povolit tlačítko pro změnu velikosti

en: Cleanup and output
cs: Filtrování a výstup

en: Verify HTML
cs: Zkontrolovat HTML

en: Preformatted
cs: Předformátované

en: CSS classes
cs: CSS třídy

en: Profile
cs: Profil

en: You must give a profile name.
cs: Je třeba zadat jméno profilu.

en: module
cs: modul

en: Site configuration
cs: Nastavení webu
