TinyMCE (6.x-1.1-dev) - en to eu translation catalogue (24 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Show on every page except the listed pages.
eu: Zehaztutako orrietan izan ezik erakutsi.

en: Show on only the listed pages.
eu: Zehaztutako orrietan bakarrik erakutsi.

en: Pages
eu: Orriak

en: enabled
eu: gaituta

en: delete
eu: ezabatu

en: Administer
eu: Administratu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: disabled
eu: ezgaituta

en: Language
eu: Hizkuntza

en: none
eu: bat ere ez

en: edit
eu: editatu

en: Visibility
eu: Ikusgarritasuna

en: Roles
eu: Zereginak

en: Default state
eu: Lehenetsitako egoera

en: Profile name
eu: Profil izena

en: false
eu: gezurra

en: true
eu: egia

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
eu: Erakutsi honako PHP kode honek <code>TRUE</code> erantzuten duenean (PHP eran, adituentzako bakarrik).

en: left
eu: ezkerra

en: right
eu: eskuina

en: Editor CSS
eu: CSS editorea

en: Profile
eu: Profila

en: Site configuration
eu: Gune konfigurazioa
