TinyMCE (6.x-1.1-dev) - en to gl translation catalogue (42 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Show on every page except the listed pages.
gl: Mostrar en todas as páxinas agás nas listadas.

en: Show on only the listed pages.
gl: Mostrar só nas páxinas listadas.

en: Pages
gl: Páxinas

en: enabled
gl: activado

en: delete
gl: eliminar

en: Administer
gl: Administrar

en: Operations
gl: Operacións

en: disabled
gl: desactivado

en: Language
gl: Idioma

en: none
gl: ningún

en: edit
gl: editar

en: Visibility
gl: Visibilidade

en: enable rich-text
gl: activar texto enriquecido

en: disable rich-text
gl: desactivar texto enriquecido

en: Default state
gl: Estado predeterminado

en: Basic setup
gl: Configuración básica

en: Profile name
gl: Nome do perfil

en: Roles allowed to use this profile
gl: Roles con permiso para usar este perfil

en: Allow users to choose default
gl: Permitir os usuarios elexir o editor predefinido

en: false
gl: falso

en: true
gl: verdadero

en: Show disable/enable rich text editor toggle
gl: Mostrar o conmutador para activar/desactivar o editor de texto mellorado

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
gl: Amosar se o seguinte código PHP devolve o valor <code>TRUE</code> (modo PHP, só para expertos).

en: Buttons and plugins
gl: Botóns e extensións

en: Editor appearance
gl: Aparencia do editor

en: Toolbar location
gl: Ubicación da barra de ferramentas

en: Path location
gl: Ubicación da ruta

en: Enable resizing button
gl: Permitir botón de cambio de tamaño

en: Block formats
gl: Formatos de bloques

en: Cleanup and output
gl: Limpeza e saída de datos

en: Verify HTML
gl: Verificar HTML

en: Preformatted
gl: Preformatado

en: Convert &lt;font&gt; tags to styles
gl: Convertir etiquetas de fontes a estilos

en: Remove linebreaks
gl: Eliminar saltos de líña

en: Apply source formatting
gl: Aplicar formato de código fonte

en: CSS path
gl: Ruta ao CSS

en: CSS classes
gl: Clases CSS

en: Profile
gl: Perfil

en: You must give a profile name.
gl: Debe darlle un nome ao perfil.

en: module
gl: módulo

en: Site configuration
gl: Configuración do sitio
