TinyMCE (6.x-1.1-dev) - en to hu translation catalogue (78 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Show on every page except the listed pages.
hu: A felsorolt oldalak kivételével mindenütt jelenjen meg.

en: Show on only the listed pages.
hu: Csak a felsorolt oldalakon jelenjen meg.

en: Pages
hu: Oldalak

en: enabled
hu: engedélyezett

en: delete
hu: törlés

en: Administer
hu: Adminisztrál

en: Operations
hu: Műveletek

en: disabled
hu: tiltott

en: Language
hu: Nyelv

en: none
hu: nincs

en: edit
hu: szerkesztés

en: Visibility
hu: Láthatóság

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Configure the rich editor.
hu: Szerkesztő beállítása.

en: enable rich-text
hu: RTF engedélyeése

en: disable rich-text
hu: RTF tiltása

en: Your current web browser does not support WYSIWYG editing.
hu: A böngésző nem támogatja a WYSIWYG szövegszerkesztő használatát.

en: TinyMCE rich-text settings
hu: TinyMCE szövegszerkesztő beállítások

en: Default state
hu: Alapértelmezett állapot

en: Add new TinyMCE profile
hu: Új TinyMCE profil hozzáadása

en: Edit tinymce profile
hu: TinyMCE profil szerkesztése

en: Deleted profile
hu: Törölt profil

en: Create profile
hu: Profil létrehozása

en: Update profile
hu: Profil módosítása

en: Your TinyMCE profile has been updated.
hu: A TinyMCE profil módosítva lett.

en: Your TinyMCE profile has been created.
hu: A TinyMCE profil létrejött.

en: TinyMCE settings
hu: TinyMCE beállítások

en: Basic setup
hu: Alapvető beállítások

en: Profile name
hu: Profilnév

en: Roles allowed to use this profile
hu: Szerepkörök, melyek használhatják ezt a profilt

en: Allow users to choose default
hu: Alapértelmezés megváltoztatásának engedélyezése

en: false
hu: hamis

en: true
hu: igaz

en: Show disable/enable rich text editor toggle
hu: Egyszerű szövegszerkesztő kapcsoló mutatásának engedélyezése/tiltása

en: Safari browser warning
hu: Safari böngészőt használók figyelmeztetése

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
hu: Csak abban az esetben jelenik meg, ha a következő PHP kód <code>TRUE</code> értékkel tér vissza (PHP-módban, csak tapasztaltaknak ajánlott).

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between !php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
hu: Ha a PHP-mode be van kapcsolva, akkor a PHP kódokat !php jelek közé kell elhelyezni. Megjegyzendő, hogy a helytelen PHP kódok tönkretehetik az oldalt!

en: Show tinymce on specific pages
hu: Tinymce megjelenítése a megjelölt oldalakon

en: Buttons and plugins
hu: Nyomógombok és bővítmények

en: Editor appearance
hu: Szerkesztő megjelenése

en: Toolbar location
hu: Eszköztár elhelyezése

en: bottom
hu: lent

en: top
hu: fent

en: Show toolbar at the top or bottom of the editor area?
hu: Az eszközter a szöveg fölött vagy alatt jelenjen meg?

en: Toolbar alignment
hu: Eszköztár igazítása

en: center
hu: közép

en: left
hu: bal

en: right
hu: jobb

en: Align tool icons left, center, or right within the toolbar.
hu: Szövegigazítás ikonok balra, középen vagy jobbra az eszköztárban.

en: Path location
hu: Elérési út

en: Enable resizing button
hu: Átméretezés gomb engedélyezése

en: Block formats
hu: Blokk formátumok

en: Comma separated list of HTML block formats. You can only remove elements, not add.
hu: HTML blokk formázások vesszővel elválasztott listája. A listáról csak törölni lehet, hozzáadni nem.

en: Cleanup and output
hu: Tisztítás és kimenet

en: Verify HTML
hu: HTML ellenőrzése

en: Preformatted
hu: Előre formázott

en: Convert &lt;font&gt; tags to styles
hu: &lt;font&gt; tagek átalakítása a stílushoz

en: Remove linebreaks
hu: Sortörések eltávolítása

en: Set this option to false to prevent TinyMCE from removing linebreaks from existing nodes.  True avoids conflicts with some filters.
hu: Ezt az opciót Hamis értékre állítva megelőzhető, hogy a TinyMCE a már meglévő tartalmakból kiszedje a sortöréseket. Az Igaz érték viszont a más filterekkel való ütközéseket előzheti meg.

en: Apply source formatting
hu: Forrás formázás alkalmazása

en: Editor CSS
hu: Szerkesztő CSS

en: use theme css
hu: a smink CSS használata

en: define css
hu: CSS megadása

en: tinyMCE default
hu: tinyMCE alapértelmezés

en: CSS path
hu: CSS útvonal

en: CSS classes
hu: CSS osztályok

en: Profile
hu: Profil

en: <p><a href="!create-profile-url">Create new profile</a></p>
hu: <p><a href="!create-profile-url">Új profil létrehozása</a></p>

en: No profiles found. Click here to <a href="!create-profile-url">create a new profile</a>.
hu: Nem található egy profil sem. Ide kattintva lehet <a href="!create-profile-url">új profilt létrehozni</a>.

en: You must give a profile name.
hu: Meg kell adni a profil nevet.

en: You must select at least one role.
hu: Legalább egy szerepkört ki kell választani.

en: administer tinymce
hu: tinymce adminisztrációja

en: access tinymce
hu: hozzáférés a tinymce-hez

en: module
hu: modul

en: access tinymce imagemanager
hu: hozzáférés a tinymce képkezelőjéhez

en: The most popular WYSIWYG editor for advanced content editing.
hu: A legnépszerűbb WYSIWYG szerkesztő összetett tartalmak szerkesztéséhez.

en: Site configuration
hu: Webhely beállítása
