TinyMCE (6.x-1.1-dev) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Show on every page except the listed pages.
is: Sýna á öllum síðum nema þær sem eru á listanum.

en: Show on only the listed pages.
is: Sýna aðeins á síðum sem eru á listanum.

en: Pages
is: Síður

en: enabled
is: virkt

en: delete
is: eyða

en: Administer
is: Stjórna

en: Operations
is: Aðgerðir

en: disabled
is: óvirkt

en: Language
is: Tungumál

en: none
is: engin

en: edit
is: breyta

en: Visibility
is: Sýnileiki

en: Roles
is: Hlutverk

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
is: Sýna ef eftirfararandi PHP kóði skilar <code>TRUE</code> (PHP-hamur, aðeins sérfræðingar).
