TinyMCE (6.x-1.1-dev) - en to ka translation catalogue (17 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Show on every page except the listed pages.
ka: აჩვენე ყველა გვერდზე ჩამოთვლილის გარდა.

en: Show on only the listed pages.
ka: აჩვენე მხოლოდ ჩამოთვლილ გვერდებზე.

en: Pages
ka: გვერდები

en: enabled
ka: გააქტიურებული

en: delete
ka: წაშლა

en: Administer
ka: მართვა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: disabled
ka: გამორთულია

en: Language
ka: ენა

en: none
ka: არცერთი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Visibility
ka: ხილვადობა

en: Roles
ka: როლები

en: Profile
ka: პროფილი

en: module
ka: მოდული

en: Site configuration
ka: საიტის კონფიგურაცია
