TinyMCE (6.x-1.1-dev) - en to lt translation catalogue (85 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Show on every page except the listed pages.
lt: Rodyti visuose išskyrus nurodytuose

en: Show on only the listed pages.
lt: Rodyti tik nurodytuose puslapiuose

en: Pages
lt: Puslapiai

en: enabled
lt: įjungta

en: delete
lt: šalinti

en: Administer
lt: Administravimas

en: Operations
lt: Veiksmai

en: disabled
lt: išjungtas

en: Language
lt: Kalba

en: none
lt: joks

en: edit
lt: redaguoti

en: Visibility
lt: Matomumas

en: Roles
lt: Rolės

en: Configure the rich editor.
lt: Nustatyti redaktorių

en: enable rich-text
lt: įjungti redaktorių

en: disable rich-text
lt: išjungti redaktorių

en: Your current web browser does not support WYSIWYG editing.
lt: Jūsų naršyklė nepalaiko WYSIWYG  redagavimo galimybės.

en: TinyMCE rich-text settings
lt: TinyMCE redaktoriaus nustatymai

en: Default state
lt: Įprasta būsena

en: Should rich-text editing be enabled or disabled by default in textarea fields?
lt: Ar redaktorius įprastai bus įjungtas visose teksto laukeliuose (textarea) ?

en: Add new TinyMCE profile
lt: Pridėti naują TinyMCE  profilį

en: Edit tinymce profile
lt: Redaguoti tinymce profilį

en: Deleted profile
lt: Pašalinti profilį

en: Create profile
lt: Sukurti profilį

en: Update profile
lt: Atnaujinti profilį

en: Your TinyMCE profile has been updated.
lt: Jūsų TinyMCE prifilis buvo atnaujintas

en: Your TinyMCE profile has been created.
lt: Jūsų TinyMCE prifilis buvo sukurtas

en: TinyMCE settings
lt: TinyMCE nustatymai

en: Could not find the TinyMCE engine installed at <strong>!tinymce-directory</strong>. Please <a href="http://tinymce.moxiecode.com/">download TinyMCE</a>, uncompress it and copy the folder into !tinymce-path.
lt: Nerastas TinyMCE variklis <strong>!tinymce-directory</strong>. Prašome <a href="http://tinymce.moxiecode.com/">atsisiųsti TinyMCE</a>, išarchyvuoti ir nukopijuoti į direktoriją (!tinymce-path).

en: You must <a href="!access-control-url">assign</a> at least one role with the 'access tinymce' permission before creating a profile.
lt: Jūs turite <a href="!access-control-url">priskirti</a> bent vienai rolei  'access tinymce' leidimą prieš sukurian profilį.

en: You will not be allowed to create a new profile since all user roles have already been assigned profiles. Either remove an existing tinymce profile from at least one role or assign another role the 'access tinymce' permission.
lt: Jums nebus leidžiama sukurti profilio, kol visos rolės bus priskirtos esamiems profiliams. Ištrinkite esantį profilį priskirtą bent vienai rolei arba priskirkite dar vienai rolei 'access tinymce' leidimą.

en: Not all user roles are shown since they already have tinymce profiles. You must first unassign profiles in order to add them to a new one.
lt: Nevisos rolės rodomos , nes visos turi tinymce profilius.

en: Basic setup
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Profile name
lt: Profilio pavadinimas

en: Enter a name for this profile. This name is only visible within the tinymce administration page.
lt: Įveskite profilio pavadinimą. Šis pavadinimas bus matomas tik administravimo srityje.

en: Roles allowed to use this profile
lt: Rolės kurioms leidžiama naudotis šiuo profiliu

en: Check at least one role. Only roles with 'access tinymce' permission will be shown here.
lt: Pažymėkite bent vieną rolę. Čia rodomos tik rolės su  'access tinymce'  leidimu.

en: Default editor state for users in this profile. Users will be able to override this state if the next option is enabled.
lt: Įprasta redaktoriaus būsena. Nariai galės perrašyti šią nuostatą jei sekanti nuostata bus įjungta.

en: Allow users to choose default
lt: Leisti nariams pasirinkti įprasta būseną

en: If allowed, users will be able to choose their own TinyMCE default state by visiting their profile page.
lt: Jei leidžiama, nariai galės pakeisti TinyMCE įprastą būseną savo nario erdvės puslapyje.

en: Show disable/enable rich text editor toggle
lt: Rodyti redaktoriaus  išjungimo/įjungimo mygtuką

en: Whether or not to show the disable/enable rich text editor toggle below the textarea. If false, editor defaults to the global default or user default (see above).
lt: Rodyti ar ne redaktoriaus  išjungimo/įjungimo mygtuką po teksto įvesties langeliu (textarea). Jei nebus rodomas redaktorius naudos auksčiau esančias nuostatas.

en: The language for the TinyMCE interface. Language codes based on the <a href="http://www.loc.gov/standards/iso639-2/englangn.html">ISO-639-2</a> format.
lt: TinyMCE sąsajos kalba. Kalbos kodas <a href="http://www.loc.gov/standards/iso639-2/englangn.html">ISO-639-2</a>.

en: Safari browser warning
lt: Safari naršyklės įspėjimas

en: TinyMCE support for the Safari web browser is experimental and a warning message is displayed when that browser is detected. You can disable this message here.
lt: TinyMCE palaiko Safari naršyklės įspėjimą kai aptinkama ši naršyklė. Jūs galite išjungti šią nuostatą čia.

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are '!blog' for the blog page and !blog-wildcard for every personal blog. !front is the front page.
lt: Įveskite kiekvieną puslapį naujoje eilutėje Drupal keliu. Ženklas  '*' reiškia visus. Pvz.: kelias '!blog' tik žurnalo puslapiui, o !blog-wildcard visiems žurnalams svetainėje. !front yra pirmas puslapius.

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
lt: Rodoma jei PHP užklausos atsakymas yra <code>TRUE</code> (php žinovams)

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between !php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
lt: Jei pasirinktas PHP, įveskite php kodą tarp !php. Atminkite, kad netinkamas php kodo naudojimas gali sutrikdyti jūsų Drupal svetainės veiklą.

en: Show tinymce on specific pages
lt: Rodyti tinymce tam tikruose puslapiuose

en: Buttons and plugins
lt: Mygtukai ir plėtiniai

en: Editor appearance
lt: Redaktoriaus rodymas

en: Toolbar location
lt: Mygtukų juostos vieta

en: Show toolbar at the top or bottom of the editor area?
lt: Rodyti įrankių juostą viršuje ar apačioje?

en: Toolbar alignment
lt: Mygtukų juostos lygiavimas

en: left
lt: Kairioji pusė

en: right
lt: Dešinioji pusė

en: Align tool icons left, center, or right within the toolbar.
lt: Lygiuoti ikonas į kairę, į dešnę ar centruoti?

en: Path location
lt: Kelio vieta

en: Path to html elements (i.e. "body>table>tr>td"). Show at top, bottom, or not at all.
lt: Html elementų kelias (pvz.:  "body>table>tr>td") . Rodyti viršuje, apačioje ar visai nerodyti.

en: Enable resizing button
lt: Įjungti dydžio keitimo mygtuką

en:  This option gives you the ability to enable/disable the resizing button. If enabled the <strong>Path location toolbar</strong> must be set to "top" or "bottom" in order to display the resize icon.
lt:  Ši nuostata suteikia galimybę įjungti/išjungti dydžio keitimo mygtuką. Jei įjungta <strong>Kelio vieta</strong> turi būt nustatyta į "top" or "bottom" tam, kad rodyti ikoną.

en: Block formats
lt: Blokuoti formatus

en: Comma separated list of HTML block formats. You can only remove elements, not add.
lt: Kableliu atskirtas sąrašas HTML formatų. Jūs galite tik pašalinti elementus.

en: Cleanup and output
lt: Sutvarkymas ir išvedimas

en: Verify HTML
lt: Tikrinti HTML

en: Should the HTML contents be verified or not? Verifying will strip &lt;head&gt tags, so choose false if you will be editing full page HTML.
lt: Ar HTML turinys bus tikrinimas? Tai išmes &lt;head&gt žymes, taigi pasirinkite false jei bus redaguojamas visas HTML puslapis.

en: Preformatted
lt: Suformuotas

en: Convert &lt;font&gt; tags to styles
lt: Konvertuoti &lt;font&gt; žymes į stilius

en: If you set this option to true, font size, font family, font color and font background color will be replaced by inline styles.
lt: Jei įjungsite šią nuostatą šrifto dydis, šeima, spalva ir fonas bus pakeistas stilium.

en: Editor CSS
lt: Redaktoriaus CSS

en: Defines the CSS to be used in the editor area.<br />use theme css - load style.css from current site theme.<br/>define css - enter path for css file below.<br />tinyMCE default - uses default CSS from editor.
lt: Apibrėžia kokį CSS naudos redaktorius.<br />naudoti temos css - naudoja dabartinės temos style.css<br /> nuordyti css - įveskite kelia iki css bylos<br />tinyMCE įprasta - naudoja įprastą redaktoriaus CSS

en: CSS path
lt: CSS kelias

en: CSS classes
lt: CSS kalsės

en: Profile
lt: Profilis

en: <p><a href="!create-profile-url">Create new profile</a></p>
lt: <p><a href="!create-profile-url">Sukurti naują prifilį</a></p>

en: No profiles found. Click here to <a href="!create-profile-url">create a new profile</a>.
lt: Nerasta profilių. <p><a href="!create-profile-url">Sukurti naują prifilį</a></p>

en: You must give a profile name.
lt: Įveskite prifilio pavadinimą

en: You must select at least one role.
lt: Pasirinkite bent vieną rolę

en: administer tinymce
lt: administruoti tinymce

en: access tinymce
lt: naudoti tinymce

en: module
lt: modulis

en: access tinymce imagemanager
lt: naudoti tinymce vaizdų redaktorių

en: The most popular WYSIWYG editor for advanced content editing.
lt: Populiariausias WYSIWYG redktorius pažangesniam tekstų redagavimui.

en: Site configuration
lt: Svetainės konfigūracija
