TinyMCE (6.x-1.1-dev) - en to mg translation catalogue (9 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Show on every page except the listed pages.
mg: Asehoy amin'ny pejy rehetra afa-tsy ireo pejy voatanisa.

en: Show on only the listed pages.
mg: Asehoy ireo pejy voatanisa ihany.

en: Pages
mg: Takelaka

en: delete
mg: fafao

en: Administer
mg: Mitantana

en: Operations
mg: Hatao

en: disabled
mg: tsy mandeha

en: Language
mg: Teny
