TinyMCE (6.x-1.1-dev) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Show on every page except the listed pages.
mr: यादी मध्ये असलेली पाने सोडून, सर्व पानांवर दाखवा

en: Show on only the listed pages.
mr: फक्त यादी मध्ये असणार्‍या पानांवर दाखवा

en: Pages
mr: पाने

en: enabled
mr: कार्यरत केले

en: delete
mr: मिटवा

en: Administer
mr: व्यवस्थापन

en: Operations
mr: कृती

en: disabled
mr: असमर्थ

en: Language
mr: भाषा

en: none
mr: काहीच नाही

en: edit
mr: संपादन

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा
