TinyMCE (6.x-1.1-dev) - en to or translation catalogue (9 entries)

en: Home
or: ପ୍ରଧାନ ପୃଷ୍ଠା

en: Show on every page except the listed pages.
or: ଏହି ପୃଷ୍ଠା ଗୁଡିକୁ  ଛାଡି, ସମସ୍ତ ପୃଷ୍ଠାରେ ପ୍ରଦର୍ଶନ କର

en: Show on only the listed pages.
or: କେବଳ ଏହି ପୃଷ୍ଠା ଗୁଡିକରେ ପ୍ରଦର୍ଶିତ କର

en: Pages
or: ପୃଷ୍ଠା

en: delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Language
or: ଭାଷା

en: none
or: କିଛି ନୁହଁ

en: edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ
