TinyMCE (6.x-1.1-dev) - en to ro translation catalogue (22 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Show on every page except the listed pages.
ro: Afişează pe toate paginile exceptând paginile selectate.

en: Show on only the listed pages.
ro: Afişează numai pe paginile selectate.

en: Pages
ro: Pagini

en: enabled
ro: activat

en: delete
ro: șterge

en: Administer
ro: Administrează

en: Operations
ro: Operațiuni

en: disabled
ro: dezactivat

en: Language
ro: Limba

en: none
ro: nimic

en: edit
ro: modifică

en: Visibility
ro: Vizibilitate

en: Roles
ro: Roluri

en: Default state
ro: Stare implicită

en: Basic setup
ro: Setări simple

en: Profile name
ro: Nume profil

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
ro: Indică dacă următorul cod PHP întoarce <code>TRUE</code> (mod-PHP, numai pentru experţi).

en: Preformatted
ro: Preformatat

en: Profile
ro: Profil

en: module
ro: modul

en: Site configuration
ro: Configuraţie sit
