TinyMCE (6.x-1.1-dev) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Show on every page except the listed pages.
sr: Прикажи на свакој страни осим на наведеним странама.

en: delete
sr: избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Language
sr: Језик

en: edit
sr: измени

en: Roles
sr: Улоге
