TinyMCE (6.x-1.1-dev) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Show on every page except the listed pages.
ur: فہرست میں موجود صفحات کے علاوہ ہر صفحے پر ظاہر کیا جائے

en: Show on only the listed pages.
ur: صرف فہرست میں موجود صفحات پر ہی ظاہر کیا جائے۔

en: Pages
ur: صفحات

en: enabled
ur: فعال

en: delete
ur: حذف کریں

en: Administer
ur: انتظام

en: Operations
ur: معاملات

en: disabled
ur: غیرفعال شدہ

en: Language
ur: زبان

en: none
ur: کوئی نہیں

en: edit
ur: ترمیم

en: Roles
ur: رولز

en: Profile
ur: پروفائیل
