TinyMCE Node Picker (6.x-2.0-beta1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: User interface
es: Interfaz de usuario

en: Taxonomy
es: Taxonomía

en: Test
es: Prueba

en: Menu
es: Menú

en: Nodes
es: Nodos
