TinyMCE Node Picker (6.x-2.0-beta1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Taxonomy
hu: Taxonómia

en: Test
hu: Teszt

en: Menu
hu: Menü

en: Nodes
hu: Tartalmak
