TinyMCE Node Picker (6.x-2.0-beta1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: Test
lv: Tests

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Nodes
lv: Mezgli
