TinyMCE Node Picker (6.x-2.0-beta1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ru: Пользовательский интерфейс

en: Taxonomy
ru: Таксономия

en: Test
ru: Тестовый

en: Menu
ru: Меню

en: Nodes
ru: Материалы
