TinyMCE Node Picker (6.x-2.0-beta2) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Taxonomy
ar: التصنيفات

en: Test
ar: الاختبار

en: Menu
ar: القائمة

en: Nodes
ar: العقد
