TinyMCE Node Picker (6.x-2.0-beta3) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Taxonomy
fi: Luokittelu

en: Test
fi: Testi

en: Menu
fi: Valikko

en: Nodes
fi: Solmut
