TinyMCE Node Picker (6.x-2.0-beta3) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ja: ユーザーインターフェース

en: Taxonomy
ja: タクソノミー

en: Test
ja: テスト

en: Menu
ja: メニュー

en: Nodes
ja: ノード
