TinyMCE Node Picker (6.x-2.0-beta4) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: Taxonomy
km: ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Nodes
km: ថ្នាំង
