TinyMCE Node Picker (6.x-2.0-beta5) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: User interface
de: Benutzeroberfläche

en: Taxonomy
de: Taxonomie

en: Menu
de: Menü

en: Nodes
de: Beiträge

en: A node picker for the tinymce wysiwyg editor that inserts links into the editor.
de: Ermöglicht es, im Editor Links zu Beiträgen hinzuzufügen
