TinyMCE Node Picker (6.x-2.0-beta5) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ta: பயனர் இடைமுகப்பு

en: Taxonomy
ta: இனங்கள்

en: Test
ta: சோதனை

en: Menu
ta: வகைப்பட்டி

en: Nodes
ta: பதிவு
