TinyMCE Node Picker (6.x-2.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ast: Interfaz d'usuariu

en: Taxonomy
ast: Taxonomía

en: Test
ast: Preba

en: Menu
ast: Menú

en: Nodes
ast: Noyos
