TinyMCE Node Picker (6.x-2.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: Taxonomy
bo: རིགས་དབྱེ

en: Test
bo: ཚོད་ལྟ

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Nodes
bo: སྦྲེལ་གནས
