TinyMCE Node Picker (6.x-2.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Taxonomy
gl: Taxonomía

en: Test
gl: Proba

en: Menu
gl: Menú

en: Nodes
gl: Nodos
