TinyMCE Node Picker (6.x-2.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ku: ڕووکاری بەکارهێنەر

en: Taxonomy
ku: پۆل

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: Menu
ku: پێڕست

en: Nodes
ku: گرێیەکان
