TinyMCE Node Picker (6.x-2.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Test
lt: Testas

en: Menu
lt: Meniu

en: Nodes
lt: Mazgai
